Головна / Компанія з управління активами «Актив» / Про компанію "Актив"

Компанія з управління активами «Актив» вітає Вас на своєму веб-сайті!

Ми відкриємо для Вас переваги спільного інвестування – переваги інвестування через інвестиційні фонди нового зразка!

Наша мета - забезпечення стабільного приросту капіталу наших клієнтів за рахунок його надійного вкладення на фондовому ринку України.

Відомо, що зберегти гроші набагато важче, аніж їх заробити, особливо в умовах підвищеного рівня інфляції. Сьогодні перед громадянами та підприємцями нашої держави, які акумулювали додаткові фінансові ресурси, постає потреба в їх вигідному та прозорому розміщенні. На допомогу інвесторам приходять новостворені інститути спільного інвестування (або іншими словами – інвестиційні фонди).

Інститути спільного інвестування (або скорочено – ІСІ) є доволі новою для українського інвестора можливістю вкладення своїх заощаджень з метою їхнього примноження. ІСІ – це інвестиційні фонди, в яких акумулюються кошти інвесторів для подальшого отримання прибутку через вкладення їх у ціні папери інших емітентів, корпоративні права та нерухомість.

Ми впевнені, що кожен інвестор, незалежно від суми інвестицій, має можливість використати величезний потенціал фондового ринку України! Скористайтеся і Ви такою можливістю!!!

Компанія "Актив" має досвід управління активами та інвестування з 1993 року. Основними напрямками діяльності компанії є:
- Управління активами інститутів спільного інвестування (пайових та корпоративних інвестиційних фондів).
- Розвиток венчурного інвестування шляхом створення та управління активами венчурних інвестиційних фондів.
- Аналітичні та консультаційні послуги з питань інвестиційної діяльності та управління активами.
Компанія «Актив» веде постійну роботу з удосконалення існуючих та впровадження нових видів послуг, щоб зробити ринок спільного інвестування максимально зручним та доступним як для крупних інвесторів, так і для пересічних громадян.

ТОВ "Компанія з управління активами "Актив" - Ліцензія Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку на здійснення професійної діяльності на фондовому ринку - діяльності з управління активами інституційних інвесторів (діяльності із управління активами) серії АГ №580247 від 02.03.2012р.

Rambler's Top100вул. Пасічна, 135, Львів, Україна, 79035
тел.: +38 (032) 2702052 факс: +38 (032) 2405185
e-mail: info@activ.com.ua © 2019