Головна / Компанія з управління активами «Актив» / Інформація для інвесторів

Шановні інвестори та гості нашого веб-сайту!

В цьому розділі Ви зможете дізнатися про особливості роботи інвестиційних фондів нового зразка та знайти відповіді на найпопулярніші запитання щодо спільного інвестування.

Зберегти та примножити гроші набагато важче, аніж заробити їх. І тому сьогодні перед громадянами та підприємцями нашої держави, які акумулювали додаткові фінансові ресурси, постає потреба в їх вигідному та прозорому розміщенні. На допомогу інвесторам приходять новостворені інститути спільного інвестування (або іншими словами – інвестиційні фонди).

Знайомитись та опановувати грамоту спільного інвестування вже найближчим часом доведеться більшості українців. Адже вкладення заощаджень у пайові інвестиційні фонди набирає все більшої популярності в Україні.

Інститути спільного інвестування (або скорочено – ІСІ) є доволі новою для українського інвестора можливістю вкладення своїх заощаджень з метою їхнього примноження. ІСІ – це інвестиційні фонди, в яких акумулюються кошти інвесторів для подальшого отримання прибутку через вкладення їх у ціні папери інших емітентів, корпоративні права та нерухомість.

Ми впевнені, що кожен інвестор, незалежно від суми інвестицій, має можливість використати величезний потенціал фондового ринку України! Скористайтеся і Ви такою можливістю!!!
Rambler's Top100вул. Пасічна, 135, Львів, Україна, 79035
тел.: +38 (032) 2702052 факс: +38 (032) 2405185
e-mail: info@activ.com.ua © 2018