Головна / Підприємство «Росан-Цінні папери» / Досвід роботи та опис діяльності

Досвід роботи та опис діяльності «Росан-Цінні папери»

ТзОВ “Підприємство “Росан-Цінні папери” пропонує своїм клієнтам співпрацю, яка проводиться на партнерських засадах, ґрунтується на принципах конфіденційності, ощадливості та зручності здійснюваних операцій.

 

Діяльність клієнта постійно супроводжується фахівцями нашої компанії. Супровід охоплює інформування клієнта про стан ринку і рекомендації щодо вибору стратегії поведінки. Клієнти мають змогу безпосередньо спілкуватись з брокером, що значною мірою сприяє успішним операціям на фондовому ринку.

 

Спеціалісти по роботі з клієнтами і брокери, працюючи з кожним відвідувачем, дотримуються принципів індивідуального підходу та персонального обслуговування. Менеджер по роботі зі споживачами забезпечує своєчасне підписання усіх необхідних документів і надання у зазначений термін усіх звітних документів, Таким чином. Вирішення будь-яких проблем клієнта стає для менеджера звичною справою. Брокер здійснює для клієнта операції на фондовому ринку, його основне завдання – мінімізувати витрати клієнта (як матеріальні, так і часу).

 

Послуги, що надаються ТзОВ “Підприємство “Росан-Цінні папери” розраховані, перш за все, на інституційних та корпоративних інвесторів, а також фізичних осіб, що володіють необхідною підготовкою для самостійного прийняття інвестиційних рішень. Крім того, здійснюється робота і з непрофесіоналами, при чому забезпечується максимально необхідне сприяння.

 

Клієнтам ТзОВ “Підприємство “Росан-Цінні папери” надаються безкоштовні інформаційно-аналітичні послуги, а також можливість отримати рекомендації наших спеціалістів з юридичних і фінансових питань. Товариство надсилає своїм клієнтам (інституційним та корпоративним інвесторам) регулярні звіти про виконані угоди і про стан їх портфелів.

 

В найближчих планах компанії – організація Інтернет-трейдингу, що надасть можливість здійснювати операції не лише на українському ринку цінних паперів, але і на ринках Росії та західних країн.

 

Ґрунтуючись на більш, ніж 11-річному досвіді роботи на фондовому ринку, ТзОВ „Підприємство „Росан - Цінні Папери” надає своїм клієнтам інформаційно-аналітичну підтримку та юридичний супровід операцій з цінними паперами, консультації з питань бухгалтерського та податкового обліку.

 

Одночасна наявність у складі ТзОВ „Підприємство „Росан - Цінні Папери” торговця цінними паперами та зберігача цінних паперів, уможливлює  проведення всіх операцій у межах однієї структури, що позитивно впливає на вартість, якість та час проведення трансакцій.

 

Значна увага приділяється аналітичній роботі із залученням найкращих спеціалістів у галузі діяльності з цінними паперами. Між ТзОВ “Підприємство “Росан-Цінні папери” і Національним університетом “Львівська політехніка” підписано договір про співпрацю, що дає змогу ТзОВ “Підприємство “Росан-Цінні папери” професійно здійснювати свою діяльність, включаючи консультування і надання аналітичних послуг на ринку цінних паперів та участь у формуванні законодавчих принципів та ініціатив з метою врегулювання операцій на ринку акцій між учасниками саморегулівних організацій – суб'єктів фондового ринку України.

 Rambler's Top100вул. Пасічна, 135, Львів, Україна, 79035
тел.: +38 (032) 2702052 факс: +38 (032) 2405185
e-mail: info@activ.com.ua © 2018