Головна / Росан – Бізнес – Консалтинг

ТОВ „Росан-Бізнес-Консалтинг”

  Пропонуємо Вам інформацію, про одну з перших консалтингових фірм в Західному регіоні, яка вже більше 10 років працює на ринку оціювання.

   У зв‘язку з переходами до ринкових відносин у макро- та мікроекономіці, виникає необхідність оцінювання нерухомостіі саме „Росан-Бізнес-Консалтинг” (далі за текстом РБК) була у витоків формування цієї галузі.

   Поява професійних оцінювачів та інституту оцінювання в Україні багато в чому завдячує активній діяльності нашої компанії.

   Західно-Українське Товариство Оцінювачів, в створенні якого РБК взяло активну участь, стало членом багатьох міжнародних організацій, рівноправним та шанованим партнером різноманітних державних структур, таких як Фонд державного майна України, Міністерство оборони України, Держкомзем тощо.

Темпи сучасного життя вимагають від співробітників РБК опанування найновіших видів консалтингової діяльності.

   Від власне експертного оцінювання ми поступово перейшли до вирішення комплексних та об’ємних завдань, до яких також належить розробка інвестиційних проектів, та бізнес - планів, аналітичних досліджень, надання юридичних полуг.

   РБК постійно розширює свої контакти та зв’язки, поглиблюючи корпоративну взаємодію з багатьма юридичними, аудиторськими та іншими консалтинговими підприємствами та агентствами. Тісна співпраця поєднує РБК з СП „Увекон” (Київ), КГ „Каупервуд” (Дніпропетровськ), Фірма „Остров” (Сімферополь), Фірма „Експерт-Рівне” (Рівне), ЗАТ „Техносервіс” (Рівне).

   Наші публікації можна побачити в журналі „Вісник Оцінки”.

   Сподіваюсь, що ця інформація зацікавить Вас і стане рушійною силою до плідної та взаємовигідної співпраці.

  

   З повагою,

   Анна Вовчук

   Директор ТОВ „Росан-Бізнес-Консалтинг”Rambler's Top100вул. Пасічна, 135, Львів, Україна, 79035
тел.: +38 (032) 2702052 факс: +38 (032) 2405185
e-mail: info@activ.com.ua © 2019