Головна / Підприємство «Росан-Цінні папери» / Про нас

Про «Росан-Цінні папери»

   ТзОВ „Підприємство „Росан - Цінні папери” було засноване 4 жовтня 1994 року як член інвестиційно-фінансової групи (ІФГ) „Росан - Капітал”.

  ТзОВ „Підприємство „Росан - Цінні папери” є підприємством з колективною формою власності, що має статутний фонд, поділений на частки. Учасники цього товариства несуть відповідальність у межах їхнього внеску. Розмір сплаченого статутного фонду становить 1 000 000,00 грн. Склад засновників: юридичні особи - 50,1%; фізичні особи - 49,9%.

   Місія товариства полягає у здійсненні діяльності з випуску та обігу цінних паперів, зберіганню цінних паперів та у сприянні становленню фондового ринку України.

   Предметом діяльності товариства є випуск цінних паперів (андеррайтинг); комісійні (брокерські) операції з цінними паперами; комерційні (дилерські) операції з цінними паперами; депозитарна (кастодіальна) діяльність; управління портфелем акцій; консалтинг; інформаційна, зовнішньоекономічна, науково-дослідна, рекламно-видавнича та інша діяльність, пов’язана з випуском, обігом та зберіганням цінних паперів та інших фондових цінностей.

   “Росан - Цінні папери” є малим підприємством. Станом на 1 квітня 2005 року кількість працюючих становила 18 чоловік. Персонал організації є висококваліфікованим, працівники пройшли відповідну сертифікацію для роботи, пов’язаної з проведенням ринкових операцій з цінними паперами. Кожні три роки спеціалісти проходять курси щодо роботи на фондовому ринку та поновлюють сертифікат. Це забезпечує діяльність на фондовому ринку компетентних фахівців.Rambler's Top100вул. Пасічна, 135, Львів, Україна, 79035
тел.: +38 (032) 2702052 факс: +38 (032) 2405185
e-mail: info@activ.com.ua © 2018