Головна / Росан – Бізнес – Консалтинг / Переваги та сильні сторони

Переваги та сильні сторони Росан – Бізнес – Консалтинг

  Історична довідка ТОВ „Росан-Бізнес-Консалтинг”.

  Створене у жовтні 1995 року за участю ТОВ „Росан Цінні Папери” та фізичних осіб.

  За час своєї діяльності РБК оцінив більше трьох тисяч об’єктів державної муніципальної та приватної власності у Львівській, Вінницькій, Хмельницькій, Івано-Франківській, Закарпатській, Чернівецькій областях; розроблені десятки бізнес-планів, інвестиційних проектів, надані сотні консультацій з питань господарського права, проведена реєстрація „під ключ” десятка підприємств.

  Фаховий досвід і кваліфікація.

  За час існування РБК 11 спеціалістів одержали іменні сертифікати Фонду державного майна України та Українського Товариства Оцінювачів на право самостійного проведення робіт з незалежної оцінки майнових та немайнових прав та бізнесу на території України, а 2 спеціаліста мають іменні сертифікати Держкомзему на право проведення оцінки землі.

  РБК має у своєму розпорядженні систематизовану інформацію про стан ринку нерухомості (житлового фонду, готелів, офісів, торговельних та промислових площ, об’єктів незавершеного будівництва, інженерних мереж, земельних ділянок).

  Необхідна для успішної діяльності інформація доповнюється та періодично оновлюється.

  Міжнародні зв’язки та спільна діяльність.

  РБК бере активну участь у міжнародних конференція та семінарах: Краків (1995р.), Варшава (1996р.), Париж (1997р.).

  РБК веде спільну діяльність з Консалтинговою компанією “Centruni” (Варшава, Польща), Компанією „Globalhem” (Ніредьхаза, Угорщина).

  Об’єктивність, незалежність, конфіденційність.

  РБК є незалежним підприємством, що викликає повагу до його суджень, висновків, рекомендацій.

  Об’єктивність висновків РБК неодноразово підтверджувалась рецензіями Фонду держмайна України, Держкомзему, Інституту судових експертиз.

  Займаючись аналізом фінансової документації та бізнесу клієнтів, цінуючи їх довіру, РБК гарантує повну конфіденційність в усьому обсязі взаємовідносин.


Rambler's Top100вул. Пасічна, 135, Львів, Україна, 79035
тел.: +38 (032) 2702052 факс: +38 (032) 2405185
e-mail: info@activ.com.ua © 2019